A Magyarországi Coach-szervezetek Szövetsége Adatvédelem és jogi kérdések a coachingban címmel szakértők által vezetett workshopot szervez, amelynek keretében a következő fontos és aktuális kérdésekre kaphatnak választ a résztvevők:

- Hogyan szerződjünk (jól) egy coaching folyamatra? – Elég a szóbeli, vagy kell az írásbeli szerződés?
- Mit tartalmazzon feltétlenül egy jó coaching szerződés jogi szempontból? – Milyen egy „minta” szerződés?
- A titoktartás jogi aspektusai a coachingban
- GDPR, EU adatkezelési törvény – Mire számítsunk, és mire kell most még jobban odafigyelnünk?
- Kössünk-e biztosítást a szolgáltatásunkra?

Előadók:
Dr Stefany - Tóth Judit, a Magyarországi Coach-szervezetek Szövetsége alelnöke
Csetneki Csaba, az ICF elnöke
Dr Viszmeg Györgyi, vezető ügyvéd, Viszmeg Ügyvédi Iroda

Az esten a résztvevők saját kérdéseiket is feltehetik a témával kapcsolatban, illetve megoszthatják az általuk követett jó gyakorlatokat. A Magyarországi Coach-szervezetek Szövetségének célja a workshoppal, illetve a közös gondolkodással olyan szakmai ajánlások megfogalmazása, amelyek a hazai coaching piacon tevékenykedő szakembereknek hatékony támogatást nyújt a munkájuk színvonalas és biztonságos végzéséhez.

A RÉSZVÉTEL INGYENES.
A workshopon a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a titkar@coachszovetseg címen lehet április 9-ig.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Foglalás